Producent mebli drewnianych plh
Jakie meble tworzymy dla salonów meblowych?

Ponadczasowy minimalizm w domu

Naszym priorytetem jest minimalizm. Staramy się, aby nasze meble były jak najbardziej ponadczasowe, tak aby za 20 lat nadal pasowały do wnętrza. Dbamy o szczegóły, które nadają meblom niepowtarzalną estetykę.

Meble z litego drewna

Meble drewniane to klasa sama w sobie. Cieszą się popularnością wśród odbiorców na całym świecie z uwagi na swoje niezaprzeczalne walory estetyczne i jakościowe. Za to właśnie tak lubimy meble wykonane z różnych gatunków drewna.

Drewno to materiał całkowicie naturalny. Wybierając meble z litego drewna, łączymy się z naturą w przestrzeni domu, co ma znaczenie w uspokajającej estetyce kompozycji wnętrz i sprzyja zdrowiu, szczególnie wśród alergików. Jest to niewątpliwie ważny atut dla wszystkich, którzy cenią ekologiczne produkty i bliski kontakt z naturą.

Meble drewniane mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dzięki udowodnionym właściwościom higroskopijnym, drewno reguluje poziom wilgotności we wnętrzach, tworząc mikroklimat przyjazny człowiekowi. Meble wykonane z drewna są przyjemne w dotyku i nadają pomieszczeniom przytulny klimat.

Ekologiczne meble z litego drewna na lata

Stosujemy certyfikowane drewno z dębu i sosny oraz ekologiczne farby lub oleje.

Solidne i trwałe kolekcje mebli

Stoły, komody, witryny, łóżka i inne meble z litego drewna charakteryzują się dużą wytrzymałością. Jeśli zastosujemy do ich produkcji drewno wysokiej jakości – właściwie magazynowane, poddane starannej obróbce oraz odpowiednio zabezpieczone, otrzymamy produkt odporny na ścieranie czy działanie promieni UV, któremu nie straszny jest upływ czasu. Drewno starzeje się w szlachetny sposób, a ewentualnych drobnych rys czy odkształceń można łatwo się pozbyć poprzez zeszlifowanie wierzchniej warstwy. Meble z litego drewna poddane zabiegom renowacyjnym wyglądają jak nowe.

Niepowtarzalne wzornictwo brył

Do niepodważalnych atutów mebli drewnianych należy ich unikatowość. Ponieważ nie ma w naturze dwóch identycznych drzew, każdy mebel wykonany z tego surowca jest jedyny w swoim rodzaju. Połączenie niepowtarzalnego materiału z kunsztowną obróbką daje wyjątkowy efekt.

Uniwersalne meble do sypialni, salonu i pokoju dziecięcego

Drewno to szlachetny i uniwersalny materiał, który sprawdzi się w przypadku mebli do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych, a także utrzymanych w stylu eleganckim, glamour, prowansalskim, skandynawskim czy eklektycznym. Świetnie łączy się też z innymi materiałami – np. szkłem, stalą. Daje duże pole do popisu projektantom w tworzeniu ponadczasowych form.

 

Jesteśmy świadomi ogromnych możliwości, jakie daje nam tworzenie z tak szlachetnych surowców. Polecamy meble z litego drewna i zapraszamy do wspólnych realizacji.

Tags: No tags

Comments are closed.