outlet

Outlet Mebli Drewnianych – idealne miejsce dla miłośników naturalnego piękna i niepowtarzalnego stylu w salonie i sypialni. Wybierzcie swój unikalny i niepowtarzalny mebel z końcówek kolekcji.

Znajdziecie tu wyjątkowe meble drewniane, które są efektem połączenia tradycyjnych rzemieślniczych technik z nowoczesnymi trendami, w atrakcyjnych cenach.

Fabryka mebli PLH kładzie ogromny nacisk na jakość i zrównoważoną produkcję. Dlatego do naszych realizacji używamy tylko najlepszych gatunków drewna, pochodzącego z certyfikowanych źródeł, dbając jednocześnie o minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko.

Co znajdziecie w outletowych kolekcjach mebli? Minimalistyczne wzornictwo, naturalne materiały, tradycję i nowoczesność.

Zapraszamy do zakupu mebli z końcówek naszych kolekcji. Wszystkie produkty są nowe, nie zawierają usterek, zostały sprawdzone przez nasz dział kontroli jakości. Jeśli szukacie dodatkowych brył uzupełniających, w określonym wybarwieniu czy stylu, napiszcie do nas. Postaramy się pomóc.