Tworzymy nowoczesne meble drewniane dla salonów meblowych

Jak wspieramy salony meblowe w utrzymaniu popularności na rynku?

Dzisiejsze czasy to nieustannie zmieniające się trendy. Szybki postęp technologiczny pozwala sprawnie wdrażać nowe aplikacje stylistyczne oraz funkcjonalności. Nasz zespół nieustannie śledzi oraz testuje nowości, by na najwyższym poziomie dobrać mechanizmy i wzory do projektowanych i realizowanych kolekcji. 

Naturalne surowce

Wykorzystując w produkcji mebli zarówno drewno (buk, dąb, sosna) jak i płyty MDF kładziemy duży nacisk na właściwą selekcję dostarczanych komponentów i materiałów. Stosowane powłoki wykańczające takie jak oleje, woski czy wodne lakiery są przyjazne dla środowiska i w pełni gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu finalny produkt w postaci mebli z litego drewna poza walorami estetycznymi i jakościowymi pozostaje zawsze w zgodzie z naturą.

Niepowtarzalny design

Podążając za najnowszymi trendami światowego designu tworzymy meble drewniane, które pod markami znanych i cenionych firm, trafiają do wymagających klientów, dla których ergonomia, funkcjonalność i jakość są priorytetem.

Własne biuro projektowe, bogate zaplecze techniczne, a przede wszystkim olbrzymie doświadczenie produkcyjne, pozwalają nam stosować najlepsze rozwiązania gwarantujące wysoką estetykę, bezpieczeństwo użytkowania i podkreślają indywidualny styl brył.

Park maszynowy

Bogato rozwinięty park maszynowy pozwala nam tworzyć meble drewniane zaawansowane pod względem technicznym i technologicznym..

Zaawansowane technologie

Stosowana w plh najnowsza technologia wykańczania powierzchni lakierami wodnymi utwardzanymi promieniami UV, zwiększa trwałość, wytrzymałość na zarysowania, pęknięcia czy uszkodzenia mechaniczne, pozostawiając otaczające nas środowisko w swojej pierwotnej, nienaruszonej formie.

Wysoka jakość

Działając według europejskich standardów, sprawdzonych systemów jakości, każdy z etapów produkcji, począwszy od doboru surowca poprzez obróbkę i pakowanie, podlega kontroli. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele zależy od rodzaju i jakości zastosowanych materiałów, dlatego wykorzystujemy tylko i wyłącznie certyfikowane i sprawdzone produkty. Daje to gwarancję trwałości mebli i bezpieczeństwa w użytkowaniu.

Tags: No tags

Comments are closed.