Meble drewniane do salonu, sypialni i pokoju dziecięcego.

Stoły drewniane i meble do salonu

W naszej fabryce tworzymy systemy meblowe do salonów i jadalni: stoły, komody i witryny. Naturalny charakter, ciepły, a zarazem nowoczesny design stwarza idealny klimat każdego wnętrza. Stabilne i ponadczasowe meble przekonują najbardziej wymagających klientów. Jeśli zależy Waszym salonom meblowym na takich właśnie odbiorcach, zapraszamy do współpracy z naszym działem graficznym, wdrożeniowym i produkcyjnym.

Prostota, naturalność i piękno, a przy tym stabilna forma mebli o wysmakowanym designie.

Czekamy na Wasze zapytania oraz projekty, które chcielibyście zrealizować i sprzedawać w Waszych salonach.

Drewniane łóżka wykonane z litego drewna do sypialni

W plh uwielbiamy łóżka drewniane. Przede wszystkim ze względu na ich prostotę i piękno. To, co łączy wszystkie nasze łóżka to stabilność konstrukcji, ekologiczne wykończenie i lekka, ponadczasowa estetyka. Realizujemy projekty własne oraz naszych kontrahentów.

Łóżka rodzinne, łóżka pojedyncze, z wezgłowiem lub bez o różnych wymiarach uzupełniamy innymi funkcjonalnymi bryłami niezbędnymi w sypialni, jak: szafy, komody, stoliki nocne.

Łóżeczka, szafy, komody do pokoju dziecięcego

Idealną kolekcję do pokojów dziecięcych tworzą meble, które rosną razem z dzieckiem i nie tracą przy tym uroku czy funkcjonalności. Pokój dziecięcy, który rośnie razem z dzieckiem – łóżeczka na 2 pierwsze etapy życia, pojemna i wygodna szafa w uroczej stylistyce, funkcjonalne biurko dla dzieci i młodzieży. Realizujemy własne projekty kolekcji mebli oraz projekty naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Tags: No tags

Comments are closed.