+48 65 529 29 30 plh@plh.com.pl

O nas

Firma Pol-Leim-Holz SA rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku, na bazie istniejącej fabryki mebli, funkcjonującej od 1951 roku. Od tego czasu zaczął się dynamiczny rozwój.

Dziś jest nowoczesnym przedsiębiorstwem. Codziennie na powierzchni ponad 8000 m2 działa załoga specjalistów, obsługujących poszczególne działy firmy.

Schodzące z linii produkcyjnej meble drewniane w przeważającej mierze trafiają na eksport, gdzie pod nazwami znanych i cenionych europejskich marek, dostarczane są do salonów meblowych całej Europy.

Jako producent mebli drewnianych firma PLH podąża za zmieniającymi się trendami, aby spełnić najbardziej aktualne oczekiwania klientów.

Posiadając własne biuro projektowe, możemy zaproponować niepowtarzalne wzornictwo i stylistyczną różnorodność mebli. Nasze meble tworzone są z pasją i w zgodzie z naturą. Stosujemy wyselekcjonowane naturalne surowce i powłoki wykańczające.
Nasze meble z litego drewna charakteryzuje ponadczasowe piękno.

PLH cieszy się renomą solidnego producenta mebli drewnianych. Na sukces firmy składa się wieloletnie doświadczenie w branży oraz stały technologiczny rozwój. Każdy etap procesu produkcyjnego podlega ścisłej kontroli, aby zapewnić odbiorcom meble najwyższej klasy – trwałe, ergonomiczne i efektowne. Zapraszamy do współpracy!