Home Wersja polska English version Deutsche version French version
PLH - producent mebli drewnianych - piękno wydobyte z natury
Strona główna O nas Oferta Gdzie kupić Poradnik FAQ Kontakt SKLEP menu


Meble z litego drewna - PLH - dział FAQ

Z czego wykonane są meble produkowane przez „PLH meble”

Nasza firma oferuje meble z litego drewna. Do produkcji mebli używamy tylko i wyłącznie naturalnych produktów, tak więc nasze meble pozostają naturalne i jedyne w swoim rodzaju.  Począwszy od selekcji surowca, opracowania wzorów aż do momentu finalnego – gotowego mebla, fabryka „PLH meble” kontroluje i ściśle nadzoruje wszelkie procesy związane z produkcją.
Korpusy jak i fronty wszystkich dostępnych kolekcji, wykonane są w 100% z litego drewna dębowego, bukowego czy sosnowego. Nie mieszamy gatunków drewna  w obrębie jednej kolekcji i jednocześnie nie okleinujemy i nie laminujemy, co ma duży wpływ na parametry jakościowe i walory użytkowe mebli drewnianych.
W przypadku stołów, zarówno konstrukcja - szkielet, jak i sam blat wykonany jest w 100% z drewna, co jest zauważalne podczas użytkowania  (nie tworzą się odparzenia, plamy czy odbarwienia, które zdarzają się w przypadku stołów okleinowanych nawet okleiną naturalną).

W naszych meblach drewnianych wykorzystywane są okucia (prowadnice, zawiasy, uchwyty itp.) znanych i cenionych niemieckich firm typu Hafele, Hettich, których innowacje i bogata praktyka pozwala tworzyć produkty zaawansowane technologicznie, mające za zadanie ułatwić i wydłużyć ich użytkowanie.

Duże znaczenie w procesie kształtowania naszych wyrobów odgrywają powłoki wykańczające – lakiery oparte na bazie wody, czy olejo - woski na bazie roślin i wosku pszczelego.

Czy w każdym salonie można zobaczyć wszystkie kolekcje naszych mebli drewnianych?

Nie każdy sklep ma na tyle dużą przestrzeń aranżacyjną, by zaprezentować wszystkie kolekcje naszych mebli. Dysponuje jednak katalogami, próbkami i szczegółowymi informacjami o produktach, na podstawie których można zamówić wybrany mebel.

Czy fabryka„PLH meble” sprzedaje meble bezpośrednio klientom indywidualnym?

W siedzibie firmy nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.  Klienci indywidualni mogą zakupić nasze meble z litego drewna w sklepach partnerskich.

Czy istnieje możliwość zakupu pojedynczych mebli z oferty eksportowej  na rynku krajowym?

Wszystkie końcówki serii, nadprodukcji mebli itp. z oferty eksportowej można znaleźć w naszym Outlecie. Oferta eksportowa przeznaczona jest dla odbiorców hurtowych i realizowana jest jednorazowo tylko i wyłącznie w dużych ilościach produkcyjnych. Wszystkie końcówki serii, nadprodukcje itp. z oferty eksportowej można jedynie znaleźć w naszym outlecie.

Czy „PLH meble” wykonuje pojedyncze meble na zamówienie?

„PLH meble” nie realizuje zamówień na pojedyncze meble. Produkowane przez nas meble z litego drewna to większości duże serie produkcyjne, które są magazynowane lub ekspediowane bezpośrednio do klienta.

Czy istnieje możliwość zmiany wykończenia czy kolorystyki danej kolekcji?

Kolekcje dostępne w ofercie krajowej produkowane są w dużych seriach a następnie magazynowane. Dlatego nie ma możliwości zmiany wykończenia czy kolorystyki danej kolekcji. W zależności od rodzaju kolekcji, informacje o danym wykończeniu znajdą Państwo w opisach poszczególnych kolekcji.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

W ofercie krajowej najczęściej proponujemy meble już wyprodukowane, dzięki temu okres oczekiwania jest rewolucyjnie krótki i wynosi od 3 do 7 dni!

W ilu paczkach dostarczany jest dany model mebla? Jak meble drewniane są zabezpieczone przed uszkodzeniami?

W zależności od rozmiarów meble są pakowane w jedną, dwie, trzy i więcej paczek (meble do samodzielnego montażu). W przypadku mebli zmontowanych jest to jedna paczka. Wszystkie meble zabezpieczone są styropianem, folią poliuretanową i spakowane w karton 3-5 warstwowy. Każda paczka posiada dokładną specyfikację pakowania, która zostaje opracowana na etapie wdrażania wzoru - tak by zapobiec przemieszczaniu się elementów w paczce. Dodatkowo w zależności od ilości, paczki składane są na palecie, gdzie zabezpieczone zostają narożniki. Cała przesyłka zostaje wtedy wzmocniona stretch folią i taśmami.

 

SEO
Menu